fbpx
Mark dla Ciebie
Dla architekta

Doradztwo konsultacje montaż

Naszą przewagą rynkową są przede wszystkim nasi pracownicy. Ich wiedza, kwalifikacje oraz doświadczenie są solidnym fundamentem realizacji każdej inwestycji. Służą oni pomocą na każdym etapie wdrażania inwestycji, począwszy od pomocy w wyborze optymalnych rozwiązań estetycznych, technicznych i funkcjonalnych poprzez pomiar montaż i serwis. Jeśli masz pytania zapraaszamy do kontaktu z nami.

Więcej →

Realizacje

Naszą najlepsza rekomendacją są zrealizowane przez nas projekty. Uczestniczyliśmy jako dostawca stolarki aluminiowej, stolarki okiennej PVC oraz drzwi w budowie rezydencji mieszkalnych w kraju i zagranicą (Wielka Brytania, Australia, Stany Zjednoczone, Niemcy, Austria, Francja, Włochy, Słowacja, Belgia), w renowacji lub budowie: portu lotniczego Kraków Balice, RCKiK w Raciborzu, CLO w Siemianowicach Śląskich, GPP Business Park S.A. w Katowicach, Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej, Zespołu krytych pływalni AWF w Krakowie i wielu innych obiektach.

Więcej →

Ogrody zimowe

Budowa ogrodu zimowego to dzisiaj coraz bardziej popularny sposób na stworzenie w istniejącym budynku mieszkalnym nowej przestrzeni służącej jako całoroczna oranżeria, jako pomieszczenie wypoczynku i rekreacji, ale także pomieszczenia, które gromadzi ciepło dla całego domu i w ten sposób przyczynia się do obniżenia zużycia energii przez budynek, podnosząc jednocześnie walory architektoniczne budynku.

Nowoczesne ogrody zimowe to połączenie zaawansowanych technologiczne rozwiązań z nowoczesną stylistyką. Jest to rozwiązanie, które pozwala się cieszyć nowoczesną przestrzenią, światłem przez cały rok. Dostępne systemy pozwalają na budowę ogrodu o wysokich współczynnikach izolacyjności termicznej a mnogość rozwiązań w zakresie osłon zapewni ochronę przed słońcem, nadmiernym nagrzewaniem lub utrata ciepła.

Więcej →

Podstawowe Typy ogrodów zimowych

Systemy przesuwne

Produkowane przez nas systemy przesuwne opieramy głównie na rozwiązaniach profilowych Aluprof oraz Cortizo.

Systemy przesuwne

Systemy przesuwne Aluprof Więcej →

Cor Vision Plus Więcej →

Cor Vision Więcej →

Filmy
https://youtu.be/EI8IvVSeMgU

Stolarka aluminiowa

Wykonujemy nasze produkty w oparciu o renomowane systemy głównie: Aluprof, Cortizo, Schüco, Reynaers, na życzenie klienta możemy wykonać zlecenie w innych systemach. Oferta Mark to nie tylko produkt ale również doradztwo, obliczenia konstrukcyjne, pomiar i montaż (możliwość wykonania tzw. ciepłego montażu przy zastosowaniu ciepłej belki montażowej).

Przegląd systemów Aluprof Więcej →

Przegląd systemów Cortizo Więcej →

Przegląd systemów Reynaers Więcej →

Przegląd systemów Schüco  Więcej →