fbpx
Sprzedaż
Bramy garażowe

Bramy segmentowe

Trzy propozycje firmy Wiśniowski – brama PRIME, UniTherm oraz UniPro. Każdy z modeli wyposażony w układ sprężyn  skrętnych na 20 tys. cykli. Bramy powstają w oparciu o dwa typy paneli – panel 40 mm w przypadku bram UniPro lub panel 60 mm stosowany w modelach PRIME oraz UniTherm. Współczynnik przenikania ciepła panelu dla UniPro wynosi 0,48 W/m2K dla PRIME oraz UniTherm 0,33 W/m2K.

Każdy model wyposażony jest w łożyskowane rolki. Dodatkowo w bramach PRIME i UniTherm stosowane są podwójne uszczelki dolne i elastyczne osłony międzypanelowe zwiększające funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania. Ciekawą propozycją producenta jest możliwość produkcji bram drzwi zewnętrznych oraz ogrodzenia w jednym kolorze wybranym przez klienta. 

W naszym tarnowskim salonie mogą Państwo również nabyć bramy segmentowe Novoferm. Cztery propozycje:

  • Brama segmentowa iso 20 economic – wyposażona w panele o grubości 20 mm, współczynnik izolacyjności cieplnej K = 1,0 W/m2K, możliwa do montażu w garażach o szerokości od 2250 do 3000 mm.
  • Brama segmentowa iso 45 – zbudowana z paneli o rdzeniu grubości 45 mm oraz konstrukcji niwelującej mostki termiczne, współczynnik izolacyjności cieplnej K = 0,5 W/m2K, można ją montować w garażach o szerokości od 2250 do 5500 mm
  • Brama segmentowa Premium Plus ISO 70 – całkowita grubość segmentu 67 mm,
  • drewniane bramy segmentowe ( w technologii iso 45)

Bramy mogą być wyposażone w nowoczesną automatykę i są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej.

Bramy roletowe

Bramy roletowe składają się z obudowy oraz panelu nawijanego na wał schowany w skrzynce – rozwiązanie to pozwala na oszczędne wykorzystanie miejsca pod sufitem garażu. Kurtyna bram roletowych wykonana jest  z profili aluminiowych wypełnionych pianka poliuretanową. W dolnym profilu montowane są uszczelki przylegające do podłoża. Kurtyna porusza się wzdłuż aluminiowych prowadnic montowanych w  bocznych krawędziach otworu i wyposażonych w uszczelki szczotkowe. Wszystkie bramy roletowe wyposażone są w napęd elektryczny, w przypadku awarii zasilania bramę można otworzyć ręcznie przy użyciu korby.

Katalogi do pobrania

Bramy rozwierne

Bramy garażowe rozwiernesą gwarancją niskiej ceny i niezawodnej pracy przy zastosowanie prostych i sprawdzonych rozwiązań.

Bramy rozwierne składają się z ościeżnicy i skrzydła wykonanych z stalowych ocynkowanych kształtowników. Wypełnienie skrzydła stanowi blacha  stalowa ocynkowana o pionowym, poziomym lub skośnym układzie wypełnienia. Bramy wyposażone są w ogranicznik otwarcia  zabezpieczający przed nadmiernym otwarciem skrzydła oraz w stopkę, której zadaniem jest ograniczenie niebezpieczeństwa niekontrolowanego zamknięcia otwartej bramy. Zastosowanie ogranicznika zawiasów zabezpiecza przed opadnięciem bramy.

Zdjęcia
Katalogi do pobrania

Bramy uchylne

Bramy uchylneto jedne z najbardziej popularnych bram na rynku. Ich prosta konstrukcja oraz proste i sprawdzone rozwiązania mechaniczne gwarantują niezawodne działanie.

Skrzydło bramy wykonane jest z blachy stalowej ocynkowanej o pionowym, poziomym lub skośnym układzie wypełnienia bądź z blachy stalowej ocynkowanej perforowanej. Elementy ościeżnicy zespolone są ze sobą za pomocą połączeń skręcanych. Sprężyny naciągowe równoważące ciężar skrzydła bramy są osłonięte bezpiecznymi tulejami, które chronią przed przytrzaśnięciem palców a łożyskowane rolki zapewniają długoletnią i cichą pracę.

Zdjęcia
Katalogi do pobrania