fbpx
Mark dla Ciebie
Dla domu

Nasze salony sprzedaży

Czekamy na Państwa w naszych salonach sprzedaży, gdzie znajda Państwo ekspozycje okien, drzwi, podłóg, bram. Możecie Państwo spotkać się tu z naszymi doradcami, którzy odpowiedzą na pytania, służą poradą i pomocą w wyborze optymalnych rozwiązań. Nasz salon sprzedaży mieści się w Brzesku przy Placu Kupiecki 8 i w Tarnowie przy ul. Warsztatowej 2


aria-hidden=”false” tabindex=”0″ width=”600″ height=”450″ frameborder=”0″>

Oferta

Mark to miejsce gdzie dostępny jest szeroki asortyment produktów niezbędnych do wykończenia domów i mieszkań. Znajdziecie tu Państwo okna aluminiowe produkowane przez MARK oraz stolarkę PVC znanego i cenionego producenta firmy Oknoplast, bogate wzornictwo osłon okiennych. Czeka tu bogata ekspozycja drzwi, podłóg i bram, na której prezentowane są różnorodne rozwiązania użytkowe i estetyczne. Mark to nie tylko produkty to także praca naszych doradców którzy służą pomocą na każdym etapie realizacji zakupu oraz montażystów odpowiedzialnych za pomiary, montaż i serwis.


Promocje

Skorzystaj z najnowszych promocji. Skorzystaj z oferty i zrób zakupy taniej. Tutaj znajdziesz informacje o wszystkich aktualnych promocjach, konkursach, kodach rabatowych.

Więcej →


Wyprzedaż stanów magazynowych

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą specjalną towarów wyprzedażowych. Oferta dotyczy wyprzedaży ekspozycji i stanów magazynowych. Znajdą tu Państwo produkty takie jak: okna, drzwi, podłogi, szyby, stolarka aluminiowa w atrakcyjnych, obniżonych cenach. Proponowane towary są dostępne od ręki do wyczerpania zapasów.

Więcej →


Złóż reklamację

Jeśli towar zakupiony w MARK posiada wady techniczne lub użytkowe skontaktuj się z nami poprzez formularz reklamacyjny. Nasi pracownicy udzielą informacji na temat przesłanego zgłoszenia.

Więcej →


Kontakt

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości. Zapraszamy do odwiedzin naszych salonów sprzedaży oraz do kontaktu droga telefoniczną i mailową.

Więcej →