fbpx
Sprzedaż
Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne

W naszej ofercie posiadamy drzwi wewnętrzne renomowanych Polskich producentów: INTERDOOR, MORIC, ASILO, ENTRA, INTENSO, VOSTER,  PORTA, POLSKONE, DRE.

Dla klientów przygotowaliśmy jedna z najlepiej wyposażonych ekspozycji w Małopolsce. Prezentowana przez nas stolarka łączy wysoką jakość wykonania i szeroki wybór wzorów drzwi pokojowych klasycznych, nowoczesnych, ekstrawaganckich a także nietypowe rozwiązania. Dopełnieniem oferty jest kadra doradców służących Państwu  pomocą w naszym salonie sprzedaży także ekipy montażowe które dokonują pomiarów i montaży zakupionej stolarki.

Drzwi wewnętrzne bezprzylgowe

Ciekawe rozwiązanie pozwalające na optyczne zwiększenie wolnej przestrzeni. W drzwiach pokojowych bezprzylgowych zawiasy drzwiowe są ukryte i dzięki temu niewidoczne po zamknięciu, a skrzydło i ościeżnica tworzą  jedną płaszczyznę.

Drzwi wewnętrzne przesuwne

Drzwi pokojowe przesuwne naścienne oraz drzwi przesuwne chowane w ścianie to idealne rozwiązanie dla pomieszczeń małych gdzie liczy się ilość miejsca ale także do dużych przestrzeni w których szukamy ciekawych i komfortowych rozwiązań.  Dostępne rozwiązania pozwalają na montaż drzwi pokojowych jedno lub dwuskrzydłowych. Drzwi przesuwne mogą być montowane jako naścienne, w których skrzydło porusza się po montowanej na ścianie szynie jezdnej i jest widoczne nawet po rozsunięciu.  Druga dostępna opcja jest montaż drzwi chowanych w których skrzydło drzwiowe po rozsunięciu chowane jest w ścianie.

Drzwi wewnętrzne wysokie

Idealne rozwiązanie dla tych którzy szukają nieszablonowych, ciekawych rozwiązań. Dostępne technologie pozwalają zaproponować kolekcje drzwi pokojowych wysokich wykraczających swoimi wymiarami standardowe rozwiązania. Drzwi pokojowe wysokie dostępne w wersji bezprzylgowej.

Drzwi wewnętrzne szklane  

Rozwiązanie otwierające nowe perspektywy w aranżacji wnętrz. Drzwi szklane dostępne są w opcji tradycyjnej, przesuwnej w szerokiej gamie dostępnych rozwiązań zdobniczych.

Drzwi wewnętrzne z odwrotną przylgą

Rozwiązanie pozwalające na otwieranie drzwi do środka pomieszczenia. Drzwi po zamknięciu wizualnie niczym nie różnią się od drzwi otwieranych w sposób tradycyjny czyli na zewnątrz pomieszczeń.

Wzornictwo

Obecnie producenci oferują bardzo szeroką gamę wzorów i kolorów drzwi wewnętrznych. W tej mnogości cos dla siebie znajdą Ci, którzy poszukują tradycyjnych, klasycznych rozwiązań jak i osoby ceniące  nowoczesność, ekstrawagancję i nieszablonowość. Wśród dostępnych drzwi znajdują się modele drewniane, przeszklone, szklane, skrzydła lakierowane o gładkiej matowej powierzchni. A także drzwi pokryte ceramiką, szkłem lub przeznaczone do pokrycia farbą ścienną lub tapetą.

Szczegółowe informacje dotyczące wzornictwa znajdują się w katalogach poszczególnych producentów. Dostępne do pobrania w każdej kategorii powyżej.