fbpx
Mark dla Ciebie
Dla dewelopera

Szukasz ekonomicznych sprawdzonych rozwiązań ?? MARK to miejsce gdzie znajdziesz okna, drzwi, podłogi, bramy, drzwi, osłony okienne niezbędne dla Twojej inwestycji. Służymy radą a etapie wyboru dogodnych rozwiązań, pomiaru i montażu. Oferujemy także usługi naszych wyspecjalizowanych ekip montażowych.  Zapraszamy do kontaktu.

Nasze realizacje

Mark istnieje i aktywnie działa na rynku budowlanym od 1996 roku. Wieloletnie doświadczenie i współpraca z zaufanymi partnerami pozwoliła nam zyskać zaufanie wielu klientów w kraju i zagranicą. Obszar naszego działania to realizacje zarówno dla budownictwa indywidualnego, mieszkaniowego jak i inwestycyjnego. Na naszej obszernej liście realizacji znajdują się m.in.: rezydencje mieszkaniowe, Port Lotniczy Kraków Balice, Górnośląski Park Przemysłowy w Katowicach, PWSZ w Tarnowie,  Zespól Krytych Pływalni AWF w Krakowie, Bielski Inkubator Przedsiębiorczości w Bielsku Białej, Elektrociepłownia Kraków S.A, Energoinstal Katowice,  Klasztor Trynitarzy w Krakowie, Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich, RCKiK w Raciborzu, hotele, apartamenty mieszkaniowe i wiele innych.

Więcej →

Kompleksowe usługi

Mark to nie tylko produkty ale również cały pakiet usług. Nasi pracownicy służą pomocą przy wyborze najodpowiedniejszych rozwiązań, są do dyspozycji na każdym etapie realizacji inwestycji, a ekipy montażowe wykonają pomiar, montaż zajmą się również serwisem. Chcemy aby nasza praca w jak największym stopniu odciążyła klienta z konieczności samodzielnej i czasochłonnej organizacji procesu zakupu i realizacji. Nie masz czasu aby odwiedzić nasz salon – chętnie odpowiemy na pytania za pośrednictwem poczty mailowej lub telefonicznie.

Więcej →

Tylko sprawdzeni dostawcy

Mark od początku swojej działalności stawia na jakość. Zarówno dostawcy towarów dostępnych w naszych salonach sprzedaży jak i firmy zaopatrujące nas w materiały produkcyjne i montażowe to długoletni i sprawdzeni partnerzy o ugruntowanej pozycji rynkowej. Wśród firm, z którymi współpracujemy są między innymi: Aluprof, Cortizo, Press Glss, Oknoplast, Wiśniowski, Porta, Martom, Intenso, Voster, Meister, Krono oryginal i inni.