Wyprzedaże %

Wyprzedaże
Zapchęcamy do zapoznania się z naszą ofertą wyprzedaży

<<<Kliknij>>>
Masz pytania? Zadzwoń: 14 68 64 041 - Mail: sekretariat@mark-brzesko.pl
  • Polski
  • English
  • Deutsch
  • Nederlands
Parajumpers sale www.airbrushhenk.nl Parajumpers sale http://www.unifem.ch canada goose sale Canada Goose jas http://www.canadagooseoutlets.be https://www.gasinc.nl

Wirtualny salon/kreator

WIRTUALNY SALON!

wirtualny salon

KREATOR!

Oferty pracy.

Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „MARK” Sp. z o.o.  poszukuje kandydatów na stanowisko:

Konstruktor w dziale Stolarki Aluminiowej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane budowlane),
  • biegła obsługa komputera, praktyczna znajomość AutoCAD
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • znajomość języka obcego min język angielski
  • umiejętność prowadzenia negocjacji oraz nawiązywania i podtrzymywania dobrych kontaktów z klientami.

 Opis stanowiska

  • Opracowywanie kosztorysów konstrukcji aluminiowych
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej niezbędnej do wykonania oferty i wdrożenia produkcji
  • nadzór techniczny nad realizacją projektów
  • czynny udział w ustaleniach technicznych z kontrahentami
  • współpraca z innymi działami firmy podczas realizacji projektów

Dodatkowe atuty:

  • prawo jazdy kategorii B

 Wybranym kandydatom oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego: szkolenia, awans

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na powyższym stanowisku prosimy

o przesłanie CV  na adres:

P.H.U. „MARK” Sp. z o.o.  32-800 Brzesko, Plac Kupiecki 8

Lub email: sekretariat@mark-brzesko.pl

Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „MARK” Sp. z o.o. –  poszukuje

HANDLOWCÓW

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • biegła obsługa komputera (Word, Excel),
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, znajomość programu OPTIMA oraz  znajomość  języków obcych (angielski, niemiecki i in.)
  • umiejętność prowadzenia negocjacji oraz nawiązywania i podtrzymywania długotrwałych kontaktów z klientami.

  •  wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy,
  • pakiety szkoleń

o przesłanie CV na adres email: sekretariat@mark-brzesko.pl

Back to Top