fbpx
Sprzedaż
Żaluzje – Tarnów i Brzesko

Żaluzje w MARK – salony Brzesko i Tarnów

Żaluzje fasadowe

To nowoczesne i bardzo praktyczne rozwiązanie stosowane do zaciemnienia  zarówno okien jak i dużych powierzchni szklanych oraz fasad.

Żaluzje fasadowe, powstrzymują promienie słoneczne wpadające do wnętrza, skutecznie zabezpieczając pomieszczenia przed nagrzaniem. Dodatkowo dają  możliwość swobodnej regulacji kąta nachylenia listew umożliwiając wybór odpowiedniego stopnia zaciemnienia.

Osłony fasadowe stanowią także doskonały element dekoracyjny nadając  ciekawy i nowoczesny charakter konstrukcjom na których zostały zamontowane. charakteryzują się łatwością montażu, lekką konstrukcją i atrakcyjnym wyglądem.

Możliwość wyboru napędu i zastosowania automatyki pogodowej, dodatkowo zwiększają funkcjonalność systemu.

Żaluzje plisowane

Żaluzje plisowane, określane potocznie jako plisy stanowią jedno z najciekawszych rozwiązań w zakresie przesłon wewnętrznych na okna.

Dzięki swojej konstrukcji mogą być montowane na wszystkich rodzajach okien w tym również, na oknach dachowych, w ogrodach zimowych, a także w przeszklonych konstrukcjach dachowych.

Plisy są najbardziej wszechstronnym produktem, mogą być montowane we wnękach, a także na oknach i w przestrzeniach o nietypowym kształcie /trapezy, półkola, trójkąty, wielokąty/. Aktualnie kolekcja tkanin plisowany to ponad 350 materiałów.

Żaluzje poziome

To najbardziej uniwersalne osłony wewnętrzne na okna. Możliwość podnoszenia i regulowania kąta nachylenia lameli służy dowolnemu dawkowaniu dopływu naturalnego oświetlenia do wnętrza.. Pozwalają ukryć wnętrze przed obserwatorami z zewnątrz bez konieczności zmniejszenia ilości oświetlenia oraz całkowicie lub częściowo zaciemniać okno.

Żaluzje poziome drewniane ze względu na zastosowanie do ich produkcji drewno egzotyczne – basswood lub abachi, tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat wnętrza. Smugi światła i cienia powstałe po odbiciu od drewnianej powierzchni lameli dają niecodzienny, elegancki wystrój wnętrza.

Panele pionowe

Żaluzje pionowe to wewnętrzna dekoracja okna lub ściany. Zasłonami panelowymi możemy przesłaniać między innymi duże przeszklone powierzchnie. Stosuje się jako nowoczesną dekorację okien zastępującą firany i zasłony. Głównym atutem Panel Tracków oraz Verticali jest dopełnienie aranżacji wnętrza – dowolność łączenia wzorów i kolorów.