fbpx
Sprzedaż
Moskitiery

Moskitiery ramkowe stałe

asSiatka chroniąca przed insektami montowana po zewnętrznej stronie ramy okiennej za pomocą bezinwazyjnych uchwytów. Może być stosowana zarówno w przypadku okien jak i drzwi balkonowych wymagających stałej ochrony. Wygoda zastosowania polega na możliwości montażu siatki bez konieczności jej ściągania. Możliwość zastosowania na oknach drewnianych i PVC oraz na zlicowanych oknach aluminiowych.

Moskitiery ramkowe otwierane

Produkt przeznaczony do zastosowania głównie w drzwiach balkonowych. Doskonale sprawdza się w przypadku często używanych drzwi. Dostępne rozwiązania pozwalają na swobodne zamykanie i otwieranie moskitiery zarówno od wewnętrznej jak i zewnętrznej części skrzydła.

Moskitiery ramkowe przesuwne

Produkt przeznaczony do zastosowania głównie w drzwiach balkonowych. Doskonale sprawdza się w przypadku często używanych drzwi. Dostępne rozwiązania pozwalają na sProdukt przeznaczony do montażu w dużych, przeszklonych drzwiach balkonowych oraz ogrodach zimowych. Moskitiera ma możliwość montażu w układzie wielorzędowym. Dzięki zastosowaniu rozwiązania niskiej szyny jezdnej doskonale współpracuje ona z drzwiami przesuwnymi, w których zastosowano tzw. niski próg.

Moskitiery zwijane

Produkt przeznaczony do zastosowania głównie w drzwiach balkonowych. Doskonale sprawdza się w przypadku często używanych drzwi. Dostępne rozwiązania pozwalają na sProdukt przeznaczony do montażu w dużych, przeszklonych drzwiach balkonowych oraz ogrodach zimowych. Moskitiera ma możliwość montażu w układzie wielorzędowym. Dzięki zastosowaniu rozwiązania niskiej szyny jezdnej dMoskitiery zwijane produkowane są w dwóch dostępnych wersjach w wersji standardowej oraz dachowej. Obie wersje wyposażone są w prowadnice oraz mechanizm sprężynowy, który pozwala szybko rozwijać i zwijać siatkę do kasety, tworząc szczelny układ zatrzymujący insekty i pyły z zewnątrz. Istnieje możliwość łączenia moskitier rolowanych w jednej kasecie z roletą zewnętrzną (dotyczy tylko nowych rolet – do zamontowanej rolety zewnętrznej nie da się „dołożyć” moskitiery rolowanej).