fbpx
Sprzedaż
Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne są wizytówką naszego domu  dlatego warto zadbać o to aby przyciągały wzrok przechodniów  i odwiedzających nas osób. Drzwi zewnętrzne w swej istocie jako korona inwestycji powinny  być  piękne  i jak najlepiej podkreślać  nasz wyszukany styl. Wybierając swoją „wizytówkę” należy również pamiętać o dobrze odpowiednich rozwiązań i  parametrów, które zagwarantują izolacyjność, trwałość,  funkcjonalność i komfort użytkowania.

Drzwi aluminiowe

Drzwi aluminiowe są propozycją dla najbardziej wymagających użytkowników.  Ze względu na nowoczesne rozwiązania techniczne i wzornictwo mogą być nie tylko funkcjonalnym i trwałym wejściem do domu, ale także jego wizytówką i ozdobą.
Konstrukcja bazuje na systemach termoizolowanych kształtowników aluminiowych. Profil skrzydła jest dostosowany do łączenia ze specjalnymi wypełnieniami, Panele wypełniające dostępne są w wielu różnych wzorach i kolorach. Zastosowane w ich produkcji techniki wykonywania frezów o różnym kształcie, ozdobnych aplikacji a także wstawiania szkła zespolonego dają niezliczoną ilość kombinacji i wariantów. Możliwość stosowania ukrytych zawiasów dodatkowo podnosi walory estetyczne drzwi. W salonie Mark proponujemy Państwu drzwi aluminiowe ALUHAUS oraz WIŚNIOWSKI.

Drzwi stalowe

A wśród nich produkty MARTOM, KR CENTER, DISTING, WIKĘD oraz WIŚNIOWSKI przeznaczone zarówno dla budownictwa mieszkaniowego jak i w firmach, budynkach użyteczności publicznej i pomieszczeniach gospodarczych. Drzwi stalowe dostępne są w wielu wzorach (od bardzo prostych modeli do nowoczesnych przeszklonych wariantów)  i wersjach kolorystycznych. Charakteryzują je doskonałe parametry termoizolacyjne, dostępne są także w wersji antywłamaniowej i przeciwpożarowej.

Drzwi drewniane

Oferta drzwi zewnętrznych drewnianych obejmuje bardzo szeroką gamę wzorów i rozwiązań takich producentów jak DOORSY, AGMAR i WIATRAK. Oferta obejmuje zarówno tradycyjne wzory jak i nowoczesne rozwiązania. Drzwi drewniane dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, w wersji antywłamaniowej oraz jako drzwi pasywne przeznaczone dla obiektów o podwyższonych wymaganiach termoizolacyjnych.