fbpx
O nas
O nas

Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe MARK Sp. z o.o. powstało w 1996 roku.

Jedną z głównych gałęzi działalności firmy jest produkcja i montaż konstrukcji wykonanych z profili aluminiowych: ścian fasadowych, ślusarki otworowej z aluminium (drzwi, okna, witryny), dachów szklanych, ogrodów zimowych, aluminiowych rolet okiennych, przegród ognioodpornych. Wszystkie konstrukcje wykonywane są przy wykorzystaniu systemów znanych i cenionych w Europie i na świecie producentów profili aluminiowych, cechuje je najwyższa jakość wykonania oraz gwarancja ich długotrwałości, funkcjonalności i wysokiej klasy estetyka.

Obok możliwości przygotowania projektu, dostarczenia gotowych konstrukcji i montażu zapewniamy fachowe doradztwo, najwyższą jakość , elastyczność terminów oraz konkurencyjne ceny.

MARK jest wykonawcą konstrukcji aluminiowych między innymi dla takich obiektów jak: Port Lotniczy Kraków Balice, Górnośląski Park Przemysłowy w Katowicach, PWSZ w Tarnowie,  Zespół Krytych Pływalni AWF w Krakowie, Bielski Inkubator Przedsiębiorczości w Bielsku Białej, Elektrociepłownia Kraków S.A, Energoinstal Katowice,  Klasztor Trynitarzy w Krakowie, Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich, RCKiK w Raciborzu, SDK Gliwice, Odlewnia ZREMB Nowe Brzesko, hotele, apartamenty mieszkaniowe i In.

Przedsiębiorstwo MARK to także dystrybutor materiałów wykończenia wnętrz: okna, drzwi zewnętrzne, wewnętrzne oraz antywłamaniowe żaluzje fasadowe, rolety zewnętrzne typu screen, rolety wewnętrzne, żaluzje i plisy, markizy, bramy garażowe i przemysłowe, ogrodzenia posesyjne, podłogi , parapety, deska tarasowa, kamień dekoracyjny. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór produktów znanych i cenionych na rynku budowlanym producentów a także profesjonalną obsługę i korzystne rozwiązania zakupowe. Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe MARK Sp. z o.o. powstało w 1996 roku.

Priorytetem naszych działań  jest dostarczanie  produktów i usług najwyższej jakości. Naszymi atutami i przewagą konkurencyjną są przede wszystkim pracownicy. Ich wiedza, doświadczenie i osobiste zaangażowanie w wykonywaną pracę pozwalają nam zaoferować profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanych przez Państwa Inwestycji począwszy od doradztwa poprzez usługi pomiarowe i montażowe. Zawsze przyjmujemy odpowiedzialność za powierzane nam przez państwa pieniądze i za wykonywane działania. Zawsze wywiązujemy się z zobowiązań