fbpx
Sprzedaż
Bramy i ogrodzenia przemysłowe

Bramy segmentowe

To rozwiązanie pozwalające na maksymalną oszczędność miejsca przed bramą dzięki zastosowaniu odpowiedniego systemu prowadzenia bramy. Bramy charakteryzują się wysokimi parametrami termoizolacyjnymi (w przypadku bram MakroTherm i MakroTherm XXL wynosi on 0,33 W/m2K), przepuszczalności powietrza, odporności na obciążenie wiatrem, wodoszczelności i izolacyjności akustycznej. Firma Wiśniowski oferuje także szereg możliwości kolorystycznych, które można zastosować w bramach segmentowych a także bogatą gamę wzorów i kombinacji paneli (panele wentylowane, przeszklone, stalowe, z kratkami wentylacyjnymi, z drzwiami). 

Bramy roletowe

Bramy roletowe wykonane są z profili o szerokości 100 mm. Istnieje możliwość zastosowania profili z przeszkleniem lub profili z wentylacją. Bramy są dodatkowo wyposażone w krawędziową listwę bezpieczeństwa i awaryjne systemy otwierania za pomocą korby lub przekładni. Bramy roletowe jako jedyne posiadają napęd elektryczny w pakiecie.

Systemy przeładunkowe

Oferujemy szereg produktów z zakresu techniki przeładunku w postaci bram, pomostów, uszczelnień, oraz wyposażenia dodatkowego.

Oferta pomostów obejmuje dwa rozwiązania: PowerRamp 232 NG – elektrohydrauliczny pomost przeładunkowy z klapą z opuszczanym językiem oraz PowerRamp 233 NG elektrohydrauliczny pomost przeładunkowy z wysuwanym do przodu (teleskopowym) językiem.

Pierwszą propozycją śluz uszczelniających jest śluza uszczelniająca  PowerShelter 403M, drugą śluza pneumatyczna PowerShelter 407. Dodatkowymi elementami systemów przeładunkowych są naprowadzacze ułatwiające dokowanie pojazdu oraz odbojniki zapobiegające uszkodzeniom samochodu i systemów przeładunkowych.

Bramy przemysłowe podwieszane przesuwne

Bramy przemysłowe podwieszane to proste rozwiązania w halach o ograniczonych możliwościach zabudowy. Znajdują zastosowanie w pomieszczeniach, do zabudowy otworów o dużej szerokości.

Bramy przemysłowe podwieszane dostępne są  w wersji jedno lub dwuskrzydłowej, w pionowym lub poziomym układzie wypełniona blachą trapezową T – 10. Można ją docieplić, zamontować drzwi przejściowe, przeszklenia lub kratki wentylacyjne.

Bramy podwieszano przesuwne SlidePro

Praktyczna funkcjonalność bramy SlidePro wynika z ograniczenia do minimum elementów, które oprócz zapewnienia nieskomplikowanego montażu ułatwi swobodną i bezawaryjną prace bramy. Możliwość montażu do sufitu bądź nadproża czyni bramę uniwersalną pod względem zastosowania. Podobnie jak inne typy bram o konstrukcji podwieszano przesuwnej, SlidePro może być wykonana w wersji jedno- lub dwuskrzydłowej.

Budowa płaszcza z paneli ocieplonych termoizolacyjną pianką w połączeniu z systemem uszczelnień na całym obwodzie zapewnia bramie optymalne parametry przenikalności cieplnej, osiągając wartość na poziomie nawet U=2,07 [W/m2xK], co potwierdzają badania Instytutu Techniki Budowlanej.

Bramy harmonijkowe

Bramy przemysłowe harmonijkowe dedykowane są do salonów wystawowych, lotnisk, ekspozycji oraz budynków nowoczesnej architektury gdzie styl i elegancja łączą się z niezawodnością i funkcjonalnością. Maksymalne światło wjazdu 14000 x 6000 [mm].

Ogrodzenia przemysłowe

W grupie tej szeroki wachlarz funkcjonalnych rozwiązań w  postaci: bram przesuwnych, bram skrzydłowych i furtek, bram składanych, ogrodzeń panelowych, ogrodzeń sportowych oraz segmentów przemysłowych.